Strona głównaStyl życiaWrocław: Dni Babci i Dziadka 2018

Wrocław: Dni Babci i Dziadka 2018

Ponad 60 różnorodnych wydarzeń (kulturalnych, edukacyjnych, prozdrowotnych, sportowych i rekreacyjnych) dedykowanych seniorom przygotowało w tym roku Wrocławskie Centrum Seniora wraz z partnerami, w ramach rozpoczynającej się dzisiaj tegorocznej edycji Dni Babci i Dziadka.
Od 15 stycznia do 31 stycznia na wrocławskich seniorów czeka wiele atrakcji (także ), zarówno w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, jak i w placówkach oraz instytucjach partnerskich.

Wrocławskie Centrum Seniora, Centrum Kultury Agora, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA, Katedra Marii Magdaleny, Dolnośląska Biblioteka Publiczna, Muzeum Pana Tadeusza – to tylko niektóre miejsca, w których na wrocławskich seniorów czekają atrakcyjne wydarzenia. Tegoroczne Dni Babci i Dziadka to ponad 60 wykkładów, koncertów, warsztatów, spektakli i spotkań, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wśród wydarzeń znajdują się między innymi warsztaty z samoobrony, premierowy spektakl operowo-baletowy Sceny Kamienica – „Biała Dama”, pokaz „”, międzypokoleniowe zwiedzanie Muzeum Pana Tadeusza, spotkania z psychologiem, dietetykiem i trenerem pamięci, warsztaty cyfrowe o zróżnicowanej tematyce, pomoc w korzystaniu z urządzeń mobilnych czy Wielopokoleniowy Bal Przebierańców.

Wstęp na wydarzenia jest wolny, na większość z nich obowiązują jedynie zapisy.

.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy