Strona głównaStyl życiaBoże Narodzenie 2016: świąteczne prezenty dla dziewczyny

Boże Narodzenie 2016: świąteczne prezenty dla dziewczyny

Nastolatki i młode kobiety wydają się być najwdzięczniejszymi „obiektami" do obdarowywania. Zwłaszcza przed świętami - gdy większość ofert kierowana jest właśnie do tej grupy wiekowej - ubrania, biżuteria, kosmetyki... Jednak kupienie wymarzonego prezentu wcale nie jest łatwiejsze przez wielość propozycji.
Na naszej liście znalazło się kilka zróżnicowanych pomysłów na uszczęśliwienie nastolatki . Jednak ostateczna decyzja powinna zostać podjęta w oparciu o analizę jej rzeczywistych upodobań i zainteresowań. Wbrew pozorom, właśnie w tej grupie należy zwrócić szczególną uwagę na indywidualne podejście i na przykład nie kupować każdej z sióstr czegoś podobnego.

© Subbotina Anna - Fotolia.com

 
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Komentarze

  • 15:06:27, 09-12-2016 ~gość: 91.205.90.xxx

    Umówiłam się w tym roku z dziadkami, żeby nie kupowali mojej małej prezentów w postaci zabawek, które i tak się jej znudzą, ale żeby zapisali ją na angielski . I co? Efekt był taki, że Zuzka idzie od stycznia, a moja mama z tatą już chodzą na angielski, bo tak im się spodobało
    ... zobacz więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • EWST.pl
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy