Strona głównaStyl życiaŚwięta cieszą tylko w rodzinie - kampania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Święta cieszą tylko w rodzinie - kampania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najważniejsze wydarzenie w roku – okres radości, spokoju i rodzinnych spotkań przy stole. Stowarzyszenia chce zachęcić do otwarcia serc i wsparcia w zapewnieniu osieroconym dzieciom rodzinnych świąt.
- Wierzymy, że dzięki pomocy ludzi dobrego serca będziemy mogli zaprosić do wigilijnego stołu wszystkich podopiecznych oraz zapewnić naszym rodzinom utrzymanie w kolejnym roku – mówi Barbara Rajkowska, Prezes Zarządu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Celem kampanii jest zapewnienie Bożego Narodzenia dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej. Zebrane podczas kampanii fundusze zostaną w całości przeznaczone dla podopiecznych Stowarzyszenia.

fot. SOS Wioski Dziecięce

Częścią akcji jest specjalna aplikacja świąteczna na . Za pomocą wirtualnego aparatu, dostępnego w , użytkownicy będą mogli przygotować świąteczne kartki z życzeniami i wysłać je znajomym. Użytkownik aplikacji wybiera jeden z kilku świątecznych krajobrazów i odpowiednio kadruje swoje zdjęcie. Następnie ozdabia je dodając znaczek, elementy dekoracyjne i własne życzenia. Tak stworzoną kartkę może opublikować na swojej tablicy. Za każdą pocztówkę firma Huawei przekaże 1 zł na świąteczne prezenty dla dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych, a autorów najlepszych prac czekają nagrody.

W działania promocyjne zaangażowała się również ambasadorka Stowarzyszenia - Natalia Kukulska, która wraz z podopiecznymi przygotowuje specjalną świąteczną niespodziankę.

Akcja potrwa do końca grudnia 2012 roku.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • eGospodarka.pl
  • Hospicja.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy