Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Seks po 60-ce. Wielu seniorów jest aktywnych seksualnie

Fot. Photographee.eu - Fotolia.comW ramach The National Poll On Healthy Aging zapytano starszych Amerykanów o ich życie seksualne i okazało się, że wielu z nich jest bardzo aktywnych w tej sferze.

więcej »

Catherine Deneuve kończy 75 lat

Catherine Deneuve fot. Rita Molnár, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsIkona francuskiego kina, uważana za jedną z najseksowniejszych, najbardziej eleganckich i najefektowniejszych kobiet: Catherine Deneuve kończy 75 lat.

więcej »

Siedzący tryb życia gorszy dla zdrowia niż papierosy

Fot. Drobot Dean - Fotolia.comBrak aktywności fizycznej jest dla naszego zdrowia bardziej szkodliwy niż palenie papierosów.

więcej »

Viggo Mortensen skończył 60 lat

Viggo Mirtensen, fot. Ivan Gonzalez, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsZnany szerokiej publiczności z roli Aragorna w ekranizacji Władcy Pierścieni Viggo Mortensen skończył 60 lat.

więcej »

Michael Bublé kończy z muzyką

Michael Bublé fot. Warner Music PolandMichael Bublé zapowiedział, że album "❤" ("love"), będzie jego ostatnim. W wywiadzie dla "The Daily Mail" Kanadyjcxzyk zapowiedział zakończenie działalności muzycznej.

więcej »

Dieta bezglutenowa - nieuzasadniona moda czy nowatorskie podejście do żywienia?

Fot. beats_ - Fotolia.comBezglutenowy sposób odżywiania się jest coraz powszechniejszy i nie chodzi jedynie o to, że coraz częstsze są diagnozy celiakii: nastała prawdziwa moda na jedzenie bezglutenowe jako metoda zachowania odpowiedniej wagi i zadbania o zdrowie. Okazuje się jednak, że unikanie artykułów zawierających gluten przez ludzi zdrowych nie daje im żadnych specjalnych korzyści.

więcej »

Maile: uważaj w co klikasz

Fot. peshkov - Fotolia.comW październiku Polacy są zasypywani mailami i smsami od przestępców. Niektóre z nich próbują zainfekować komputer czy smartfona wirusem wykradającym hasła do bankowości. Często też oszuści podszywają się pod różnego rodzaju firmy czy instytucje i próbują wyłudzić dane osobowe, hasła lub numery kart płatniczych. Podpowiada jak rozpoznawać podejrzane wiadomości oraz co zrobić jeśli daliśmy się podejść.

więcej »

Jak pies z kotem w Kinie Pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 24 października, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Jak pies z kotem - wzruszającej, autobiograficznej opowieści Janusza Kondratiuka o jego relacji z bratem Andrzejem. Na ekranie Robert Więckiewicz i nagrodzony na festiwalu w Gdyni Olgierd Łukasiewicz.

więcej »

"Kler" rekordowy także na Wyspach

Fot. materiały prasoweW Wielkiej Brytanii i Irlandii "Kler" osiągnął najlepsze otwarcie w historii polskiego kina za granicą.

więcej »

Długowieczność zagrożona? Gdzie będzie się żyło dłużej, a gdzie krócej

Fot. Sondem - Fotolia.comDane zebrane w ramach ogólnoświatowego badania Global Burden of Disease wskazują, że przeciętny czas życia w wymiarze globalnym wzrośnie o kilka lat, ale jednocześnie w połowie badanych krajów okres ten ulegnie zmniejszeniu.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy Umierać po ludzku Akademia Pełni Życia Hospicja.pl Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X