Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

"Star Wars: The Last Jedi" - tytuł i plakat filmu

fot. LucasfilmDisney ujawnił tytuł oraz oficjalny plakat nadchodzącego obrazu z serii "Gwiezdne wojny". Znany dotąd jako "Star Wars Episode VIII" film trafi do kin jako "Star Wars: The Last Jedi". Można już także zobaczyć pierwszy plakat zapowiadający kolejną odsłonę sagi.

więcej »

Gorden Kaye - René z "'Allo 'Allo!" nie żyje

Gorden Kaye fot. BBCBrytyjski aktor Gorden Kaye, znany z roli René Artois w komediowym serialu "'Allo 'Allo!" nie żyje. Aktor zmarł w domu opieki. Miał 75 lat. Informację potwierdził jego agent.

więcej »

Wędliny: jak nas oszukują producenci?

© volff - Fotolia.comJaka jest jakość sprzedawanych produktów mięsnych? Inspekcja Handlowa stwierdziła nieprawidłowości w ponad 50 proc. skontrolowanych placówek. W większości przypadków zastrzeżenia dotyczyły błędnego oznakowania, ale również błędnych deklaracji składu. Przykład? Mięso wieprzowe w parówkach drobiowych z cielęciną.

więcej »

Jak wybieramy partnera - zależnie od poziomu stresu...

© kieferpix - Fotolia.comTo, jakiego partnera wybierasz, zależy od twojego nastroju, mówią badacze z Uniwersytetu w Trewirze.

więcej »

Jak dobrać kawę do sposobu parzenia?

Kawa, fot. collage Senior.plChoć wydawać by się mogło, że poranek nie służy czasochłonnym rytuałom i zazwyczaj wymaga działania w pośpiechu, aż 65% z nas pije kawę parzoną ze zmielonych ziaren. Aby wydobyć jej najlepszy smak, warto wiedzieć, jaką mieszankę wybrać i jak ją przygotować. Oto kilka najważniejszych porad baristy.

więcej »

Paul McCartney pozywa Sony o prawa do utworów The Beatles

Paul McCartney fot. Universal Music PolskaPaul McCartney zamierza odzyskać prawa do katalogu The Beatles. Basista i wokalista złożył w federalnym sądzie w Nowym Jorku pozew przeciwko firmie Sony/ATV.

więcej »

Céline Dion śpiewa dla pięknej i bestii

Céline Dion fot. Sony MusicPamiętacie przebój "My Heart Will Go On" z filmu "Titanic"? Céline Dion chyba chce powtórzyć ten sukces. Kanadyjka szykuje nową piosenkę do potencjalnego kinowego hitu - "Piękna i bestia".

więcej »

Seks w dojrzałym wieku - uprawiany rzadziej ze względu na kompleksy i zdrowie

© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comŻycie seksualne zmienia się wraz z wiekiem. Z badań wynika, że ludzie dojrzali i starsi rzadziej i krócej oddają się miłości fizycznej niż czynili to w młodszym wieku.

więcej »

Co nas denerwuje w komunikacji miejskiej?

© ChemiQ - Fotolia.comPodróżowanie tramwajem czy autobusem zwykle jest bardziej ekonomiczne niż jazda po mieście autem. Korzystanie z publicznych środków transportu pozwala też często szybciej dotrzeć do celu, uniknąć korków i stresu. Niestety, jest również sporo minusów takiego sposobu przemieszczania się. Co przeszkadza nam w komunikacji miejskiej i jak sobie ułatwić życie, kiedy wybieramy taki sposób dojazdu?

więcej »

Oszuści zagrażają bezpieczeństwu Seniorów

© thodonal - Fotolia.comTajemnicze telefony od osób podających się za krewnych czy policjantów do ludzi starszych z prośbą o pożyczenie pieniędzy, to już klasyczna metoda wyłudzeń stosowana przez oszustów. Wprawdzie wielu seniorów nie daje się oszukać, jednak problem wciąż dotyczy znacznej ich części.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy SenioRowerowy Weekend Kosciol.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Kobiety.net.pl Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X