Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Wzruszony Johnny Depp odbiera People's Choice Awards [FILM]

Johny Depp, fot. People's Choice AwardsJohnny Depp był wyraźnie poruszony, odbierając nagrodę People's Choice. Gwiazdor "Piratów z Karaibów" dziękował fanom za wsparcie podczas trudnych chwil związanych z rozwodem z Amber Heard.

więcej »

Seniorzy polubili zakupy online

© bnenin - Fotolia.comStereotyp seniora już dawno odszedł do lamusa. 50-, i 60-latkowie coraz chętniej i częściej sięgają po nowoczesne technologie, łamiąc psychologiczne bariery nie gorzej od młodszych pokoleń. Aż 65% osób po 55. roku życia uważa zakupy internetowe za przynajmniej tak samo bezpieczne, jak te tradycyjne – wynika z raportu powstałego na podstawie badania „E-zakupy 2016” TNS OBOP oraz analiz statystyk serwisu Ceneo.pl. ie dziwi zatem, że kupują w sieci coraz częściej – co czwarty kilka razy w miesiącu, a co dziesiąty – nawet raz w tygodniu.

więcej »

Masz nadwagę? To może dlatego, że jesteś w związku...

© Lisa F. Young - Fotolia.comOsoby samotne są szczuplejsze niż ludzie pozostający w małżeństwie lub stałym związku.

więcej »

Nie tylko narty. Nietypowe zimowe aktywności

fot. collage Senior.plUlepiłeś już bałwana, pojeździłeś na nartach, snowboardzie i łyżwach? Brakuje Ci pomysłów na zimowe aktywności? Spróbuj swoich sił w wyścigach Skijoringu, zjazdach Wok Racingu czy ćwiczeniach Snowgi.

więcej »

Nie uciekaj od przygnębienia - oto, co pomaga myśleć

©  DragonImages - Fotolia.comJesteśmy skonstruowani tak, że dążymy do błogostanu i lubimy relaks, ale łatwo też ogarniają nas smutne natroje i kiepski humor. Te ostatnie jednak również da się wykorzystać - okazuje się, że pomagają myśleć.

więcej »

Więcej współczucia mamy dla zwierząt niż ludzi bezdomnych

© Africa Studio - Fotolia.comPsychologowie zuważyli, że część z nas jest bardziej skłonna do zainteresowania się losem psa niż osoby bezdomnej. Jeśli chodzi o współczucie, solidarność wewnątrzgatunkowa wydaje sie nieco osłabiona...

więcej »

Blue Monday: w tym roku na drogach wyjątkowy. Nikt nie zginął w wypadku

© Kadmy - Fotolia.comPoniedziałek 16 stycznia, pomimo że określany jako najbardziej depresyjny dzień w roku, okazał się w tym roku wyjątkowy dla uczestników ruchu drogowego. Jak podaje Policja, właśnie w poniedziałek po raz pierwszy w tym roku mieliśmy dzień, w którym nikt w Polsce nie zginął w wypadku drogowym. Zwykle takie dni zdarzają się bardzo rzadko.

więcej »

Krzysztof Globisz kończy 60 lat

Krzysztof Globisz fot. Re Studio60 lat temu urodził się Krzysztof Globisz - znany polski aktor teatralny, filmowy, radiowy, telewizyjny i dubbingowy.

więcej »

Oszustwo "na amerykańskiego żołnierza"

© dangutu - Fotolia.comWojska amerykańskie stacjonują w Polsce zaledwie od kilku dni, jednak nasi rodzimi oszuści już wykorzystują żołnierzy z USA do budowania "legendy" używanej do popełniania przestępstw. Oszuści, aby wyłudzić wysokie sumy pieniędzy podają się za żołnierzy armii amerykańskiej. Najpierw korespondują i zaprzyjaźniają się z kobietami, a później proszą o pomoc w załatwieniu różnych spraw. Mieszkanka powiatu krapkowickiego zgodziła się pomóc w odebraniu paczki z pieniędzmi i dokumentami. Straciła ponad 9 tysięcy złotych.

więcej »

Bezpieczna sieć Wi-Fi w 10 krokach

© momius - Fotolia.comNiezabezpieczona lub nienależycie zabezpieczona sieć Wi-Fi naraża nas na wiele zagrożeń. Warto zadbać o to, by do naszej sieci nie mogły podłączyć się nieznane nam osoby – prezentujemy kilka prostych wskazówek, w jaki sposób można poprawić bezpieczeństwo swojej sieci bezprzewodowej i zabezpieczyć ją przed intruzami.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]


Polecamy SenioRowerowy Weekend Hospicja.pl Aktywni 50+ Sluchowisko.net Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X