Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Chcesz poprawić jakość życia? Dbaj o przyjaźń

© Photographee.eu - Fotolia.comPrzyjaźń poprawia jakość życia. Amerykańscy uczeni mówią, że stanowi jeden z ważnych czynników poczucia szczęścia.

więcej »

Savoir vivre przy filiżance herbaty

© del_alma - Fotolia.comHerbata to wyjątkowy napój, którego picie wymaga stosownej oprawy. Jest to istotne szczególnie wtedy, kiedy jest ona podawana podczas formalnego spotkania lub eleganckiego przyjęcia. Przedstawiamy kilka ważnych porad dla miłośników herbaty, aby nie popełnili faux pas przy piciu swojego ulubionego naparu.

więcej »

Połowa Polaków chce wyjechać z kraju

© olly - Fotolia.comPolska wciąż pozostaje w czołówce krajów o największym poziomie emigracji w regionie. Do pracy za granicą gotowa jest wyjechać prawie połowa Polaków. Co piąty rozpatruje taką możliwość przy sprzyjających warunkach. A tylko co trzeci Polak całkowicie wyklucza emigrację ekonomiczną. Badanie zostało przeprowadzone w 11 państwach: Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz w Serbii.

więcej »

Nie opuszczaj partnera - małżeństwo chroni przed stresem

© PT88 - Fotolia.comLudzie pozostający w małżeństwie mają niższy poziom kortyzolu (hormonu stresu) niż ci, którzy nigdy wcześniej nie byli w związku małżeńskim lub już nie są.

więcej »

Powstanie sequel "To właśnie miłość" (tak jakby)

fot. Love ActuallyFani jednej z najbardziej lubianych komedii romantycznych wszech czasów - "To właśnie miłość" - dowiedzą się, co wydarzyło się u ich ulubionych bohaterów.

więcej »

Harrison Ford zamieszany w niebezpieczne zdarzenie na lotnisku

Harrison Ford fot. Warner Bros. PolandHarrison Ford jest zamieszany w niebezpieczne zdarzenie, do którego doszło na John Wayne Airport w Orange County. Sprawie przygląda się FAA - Federalna Administracja Lotnictwa.

więcej »

14 lutego - Walentynki

© detailblick-foto - Fotolia.comCo powoduje, że tracimy dla kogoś głowę? Kim był Święty Walenty i dlaczego walentynki obchodzimy właśnie w lutym? Nadchodzące święto zakochanych jest okazją do poszukania odpowiedzi na nurtujące, nie tylko zakochanych, pytania.

więcej »

Męska Szopa w Słupsku: warsztat dla seniorów i nie tylko

fot. UM SłupskDziś, 13 lutego 2017 roku w Słupsku została otwarta, już druga w Polsce Męska Szopa. To miejsce, w którym każdy może odnaleźć w sobie pasję do majsterkowania i spędzić aktywnie wolny czas.

więcej »

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej w Dojrzałym Kinie

fot. Sztuka kochaniaW środę (15 lutego) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na filmową biografię kobiety, lekarki, seksuolożki, która dokonała niemożliwego i za pomocą jednej książki zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju - Sztuka kochania. Historia życia Michaliny Wisłockiej.

więcej »

Zmarła Krystyna Sienkiewicz

Krystyna Sienkiewicz fot. Sławek Skonieczny, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsDziś w Warszawie zmarła Krystyna Sienkiewicz - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, znana z takich produkcji jak "Rodzina Leśniewskich", "Lekarstwo na miłość" czy "Rzeczpospolita babska" oraz występów kabaretowych. Miała 82 lata.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]


Polecamy Poradnik-zdrowia.pl Kosciol.pl Akademia Pełni Życia Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X