Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Zakazana w Rosji "Śmierć Stalina" w polskich kinach

fot. Śmierć Stalina, Kino ŚwiatW sieci pojawił się polski zwiastun komedii "Śmierć Stalina".

więcej »

Trzy czwarte mandatów za przekroczenie prędkości otrzymują kobiety

Fot. spaxiax - Fotolia.comŚrednio co 10. kierowca w Polsce raz na pół roku otrzymuje mandat – większość (53 proc.) dotyczy przekroczenia prędkości. Za to 16 proc. zmotoryzowanych zostało ukaranych za nieprawidłowy manewr, 9 proc. za nieustąpienie pierwszeństwa, a 8 proc. za złe parkowanie. Trzy czwarte mandatów za przekroczenie prędkości otrzymują kobiety.

więcej »

Sean Penn nie chce już grać

Sean Penn fot. Monolith FilmsPrzy okazji premiery debiutanckiej książki "Bob Honey Who Just Do Stuff" Sean Penn przyznał, że nie czerpie już radości z grania.

więcej »

Tina Turner wybaczyła byłemu mężowi

Tina Turner, fot. Philip Spittle, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsTina Turner wybaczyła Ike'owi Turnerowi jego zachowanie podczas małżeństwa. 78-letnia wokalistka nie chowa już urazy wobec swojego byłego męża, który zmarł w 2007 roku. Piosenkarka rozwiodła się Ikiem w 1976 roku. Po czasie opisywała swojego męża jako kontrolującego brutala.

więcej »

Jajka tylko od święta? Najwięcej jaj jedzą osoby starsze

© olllinka2 - Fotolia.comPrzeciętny polski konsument zjada pod różnymi postaciami około 160 sztuk jaj rocznie, podczas kiedy mieszkaniec krajów Europy Zachodniej powyżej 200, zaś na Ukrainie spożycie przekracza 300 sztuk rocznie.

więcej »

Najbardziej dochodowi aktorzy w historii: Samuel L. Jackson, Harrison Ford, Tom Hanks

Samuel L. Jackson fot. Forum FilmW dziesiątce przynoszących najlepsze dochody aktorów znaleźli się sami mężczyźni. Pierwsza kobieta zajęła dopiero 11. pozycje.

więcej »

Serowe ciekawostki: poprawia humor, daje energię

Fot. womue - Fotolia.comBiały, żółty, błękitny, pleśniowy, topiony – gatunków sera jest z pewnością na tyle dużo, by zapełnić nimi kilkanaście stron maszynopisu. Niezależnie od niuansów smakowych i różnych metod produkcji ser bez dwóch zdań stanowi jeden z najsłynniejszych na świecie produktów spożywczych, który wywiera ogromny wpływ na naszą dietę i kulinarną rzeczywistość.

więcej »

Otyłość zmienia odczuwanie smaku

Fot. Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comNadmierna waga wiąże się ze zmianami co do możliwości odczuwania smaku. Z badań na myszach wynika, że otyłość oznacza istotne zmniejszenie ilości kubków smakowych na języku.

więcej »

Cynthia Nixon chce być gubernatorem Nowego Jorku

Cynthia Nixon fot. Warner Bros Entertainment PolskaCynthia Nixon oficjalnie ogłosiła, że będzie ubiegać się o stanowisko gubernatora Nowego Jorku.

więcej »

"Milionerzy" - 60-letnia nauczycielka wygrała główną nagrodę

Maria Romanek, fot. TVNPani Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego jest drugą osobą w historii polskich "Milionerów", która odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania i wygrała milion złotych.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Kobiety.net.pl Umierać po ludzku Akademia Pełni Życia Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X