Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Jak negocjować z dziećmi. Kilka wskazówek dla rodziców i dziadków

Fot. Photographee.eu - Fotolia.comNegocjacje kojarzą się raczej ze światem wielkiej polityki i biznesu, ale przecież na co dzień przychodzi nam praktykować je w wielu dziedzinach z różnymi ludźmi, także ze swoimi dziećmi czy wnukami... eksperci przekonują, że warto prowadzić pertraktacje z nawet najtrudniejszymi maluchami - obu stronom przynosi to znaczące korzyści.

więcej »

Podróż samolotem. Co zrobić w przypadku overbookingu?

Fot. PixieMe - Fotolia.comZakupiony bilet lotniczy wcale nie gwarantuje, że na pewno zostaniemy przyjęci na pokład. Powszechną praktyką linii lotniczych jest sprzedaż większej liczby biletów niż miejsc w samolocie. Może się więc okazać, że po przyjeździe na lotnisko zostaniemy odprawieni, ale z kwitkiem. Co zrobić w takim przypadku i jakie prawa nam przysługują?

więcej »

Dlaczego podróżujemy samotnie?

Fot. Production Perig - Fotolia.comPodróże solo to zdecydowanie rosnący trend. Także wśród Polaków. Prawie co piąta osoba przyznała, że chciałaby kiedyś spróbować wyjechać samodzielnie na wakacje. Dlaczego decydujemy się na podróż w pojedynkę? Czy samotna podróż jest rodzajem ucieczki? Jakie mamy z tego korzyści?

więcej »

Czego nie wolno jeść przed snem, by móc się wyspać

Fot. Andrey Popov - Fotolia.comTo, co jesz przed snem, ma wpływ na jego jakość i długość. Niektóre produkty wzmogą zaburzenia snu i nie pzowolą dobrze wypocząć. Tych pięciu rzeczy unikaj przed położeniem się do łóżka.

więcej »

Alkohol przedłuży życie. O ile pije się go w umiarkowanych ilościach

Fot. anaumenko - Fotolia.comNowe badania wskazują, że umiarkowane raczenie się napojami wyskokowymi może sprzyjać długowieczności.

więcej »

Na zakupach spędzamy nawet 8 lat życia

Fot. Mirko - Fotolia.comOglądamy, poszukujemy ciekawych przedmiotów, okazji… i chociaż nie raz obiecujemy sobie, że do sklepu idziemy tylko na chwilę, to spędzamy w nim godziny. Według różnych źródeł poświęcamy na zakupy od 3 do nawet 8 lat swojego życia. Dlaczego tak dużo? Bo sprzedawcy i specjaliści od aranżacji wnętrz mają swoje sposoby byśmy w danej przestrzeni zostali jak najdłużej.

więcej »

Trzy filiżanki kawy dziennie zapewnią zdrowe serce i dłuższe życie

Fot. Rostislav Sedlacek - Fotolia.comKawa może przedłużyć życie, mówią brytyjscy i amerykańscy badacze. Już trzy filiżanki tego napoju dziennie dają duże korzyści dla zdrowia.

więcej »

Robert Redford i Jane Fonda na romantycznej przejażdżce [TEASER]

fot. Our Souls at Night | Teaser | NetflixW sieci pojawiła się zapowiedź filmu "Our Souls at Night" z Robertem Redfordem i Jane Fondą w rolach głównych w roli głównej. Produkcja jest adaptacją powieści Kenta Harufa. Scenariusz napisali Scott Neustadter i Michael H. Weber - znani m.in. dzięki filmowi "500 dni miłości".

więcej »

Arnold Schwarzenegger znów Bliźniakiem, Terminatorem i Conanem

Arnold Schwarzenegger fot. UIPArnold Schwarzenegger opowiedział o swych nadchodzących planach. Aktor powróci aż do trzech dobrze znanych ról. W pierwszej kolejności gwiazdor kręcić będzie sequel obrazu "Bliźniacy".

więcej »

Jim Carrey malarzem: Potrzebowałem koloru [FILM]

fot. Jim Carrey: I Needed Color / VimeoJim Carrey, ceniony komik i aktor od kilku lat ma artystyczną pasję. Do sieci trafił dokument ukazujący gwiazdora jako malarza.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Umierać po ludzku Uniwersytety Trzeciego Wieku Kosciol.pl EWST.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X