Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Światło LED niebezpieczne dla wzroku? Sprawdź jak jest naprawdę

© nys - Fotolia.comWokół lamp LED krąży wiele mitów, które powtarzają przede wszystkim osoby sceptycznie nastawione do takiego oświetlenia. Tymczasem światło LED-owe, podobnie jak każde inne źródło światła, jest bezpieczne dla wzroku pod warunkiem spełnienia określonych wymagań technicznych. Spróbujmy obalić kilka stereotypów i rozwiać wątpliwości dotyczące popularnych ledówek.

więcej »

Aretha Franklin skończy z koncertami w 2017 roku

Aretha Franklin, fot. Youtube/CNETLegenda muzyki soul, Aretha Franklin, zapowiedziała, że w 2017 roku zagra swoje ostatnie koncerty. Wcześniej nagra jednak nowy album.

więcej »

Skuteczny sposób na odchudzanie dla starszych kobiet to... rozwód

© pikselstock - Fotolia.comRozwód sprzyja zmniejszeniu talii u starszych kobiet, małżeństwo z kolei częściej oznacza poszerzenie w pasie...

więcej »

Prince i George Michael upamiętnieni na Grammy

fot. collage Senior.plPodczas ubiegłorocznej ceremonii Grammy, Lady Gaga oddała hołd Davidowi Bowiemu. W tym roku gwiazdy upamiętnią Prince'a i George'a Michaela.

więcej »

Orły 2017: "Wołyń" i "Ostatnia rodzina" walczą o statuetki

fot. collage Senior.plOgłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2017, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. Najwięcej szans mają obrazy "Wołyń" i "Ostatnia rodzina".

więcej »

Muzyczne pocztówki z piosenkami Whitney Houston, Leonarda Cohena i Jennifer Lopez

Przed Walentynkami w sprzedaży pojawiają się muzyczne pocztówki - nowy muzyczny format nawiązujący do starfot. Sony Musicego, sentymentalnego produktu.

więcej »

Sen jest potrzebny po to, by zapamiętywać i zapominać...

© Sergey Nivens - Fotolia.comSen jest potrzebny, by organizm mógł odpocząć i nabrać sił do kolejnych zadań. Uczeni przekonują też, że dzięki odpoczynkowi jesteśmy w stanie lepiej zapamiętywać przyswojone informacje. To jednak nie wszystko - sen jednocześnie „czyści" mózg i nie chodzi tu jedynie o toksyny, ale o nadmiar wiadomości, który „zaśmieca" ten organ.

więcej »

Danuta Szaflarska skończyła 102 lata

Danuta Szaflarska, fot. MonolithSłynna polska aktorka Danuta Szaflarska obchodzi dziś 102 urodziny.

więcej »

Dlaczego lubimy to, co urocze

© Mikkel Bigandt - Fotolia.comBawią nas urocze zwierzęta, szczególną sympatią darzymy słodkie dzieci i wolimy ładniejsze samochody. Zobacz, dlaczego rozczulamy się nad tym, co wydaje nam się urokliwe.

więcej »

100-letnia Vera Lynn wydaje płytę

Vera Lynn fot. Archiwum artystkiBrytyjska wokalistka Vera Lynn z okazji swych setnych urodzin wyda nową płytę. Artystka planuje też koncert.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Umierać po ludzku EWST.pl Kobiety.net.pl eGospodarka.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X