Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Dan Brown przyjedzie do Polski

Dan Brown, fot. Philip Scalia, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsAutor powieści "Kod da Vinci", "Anioły i demony" oraz "Inferno" odwiedzi Polskę. Twórca będzie gościem Festiwalu Conrada w Krakowie.

więcej »

Wakacje: uwaga na właściwe żywienie

Fot. Rico - Fotolia.comLato to czas urlopów, odpoczynku, ale i wakacyjnych szaleństw. Instytut Żywności i Żywienia przygotował odpowiedzi na 4 ważne pytania dotyczące spożywanych posiłków i płynów oraz aktywności fizycznej w czasie wakacji.

więcej »

50 Cent podkochuje się w Helen Mirren

fot. 50 Cent / InstagramSławni ludzie też lubią zdjęcia ze sławnymi ludźmi. Dowodem 50 Cent, który z radością zrobił sobie i opublikował fotkę z Helen Mirren.

więcej »

Seks po 50-ce: im więcej tym lepiej dla... mózgu

© wavebreak3 - Fotolia.comDojrzali i starsi ludzie mogą zwiększyć poprawić zdolności poznawcze poprzez częstsze uprawianie seksu, mówią badacze.

więcej »

Współczesne nastolatki mają tyle ruchu, ile seniorzy

© DragonImages - Fotolia.comPowszechne przekonanie jest takie, że ludzie starsi nie są przyzwyczajeni do regularnej aktywności fizycznej i unikają wszelkie wysiłku tego rodzaju. Owszem, na tym polu jest wciąż wiele do zrobienia, ale i ludziom młodym brak wigoru, współczesny 19-latek prowadzi styl życia 60-latka.

więcej »

Mycie rąk a stan emocjonalny - poprawia koncentrację i produktywność

© Picture-Factory - Fotolia.comMycie rąk to nie tylko dbałość o higienę w sferze fizycznej, ma również wpływ na nasz stan emocjonalny.

więcej »

Jennifer Lopez (znowu) w komedii romantycznej

Jennifer Lopez fot. UIPJennifer Lopez wraca na duży ekran i do miłosnych rozterek. Gwiazda zagra w filmie "Second Act".

więcej »

Daniel Day-Lewis kończy z aktorstwem?

Daniel Day-Lewis fot. Forum FilmTrzykrotny laureat Oscara Daniel Day-Lewis ogłosił, iż odchodzi na emeryturę.

więcej »

Najlepiej zarabiający celebryci 2017. Muzycy, pisarze i sportowcy bogatsi od aktorów

J. K. Rowling, fot. Daniel Ogren, CC BY 2.0, Wikimedia Commons"Forbes" opublikował listę najlepiej zarabiających sław show-biznesu. Na szczycie listy nie znalazła się ani Beyoncé, ani Cristiano Ronaldo ani nikt znany z kinowego ekranu.

więcej »

Owoce też mają kalorie. Sprawdź ile

Fot. peangdao - Fotolia.comĆwiartka średniej wielkości arbuza ma tyle samo kalorii co dziesięć garści truskawek. Pięć garści truskawek to tyle co średniej wielkości gruszka. Owoce są pełne witamin, po prostu pyszne i kuszą szczególnie teraz gdy są świeże. Jednak czy owoce faktycznie mogą być jedzone bez ograniczeń?

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]


Polecamy EWST.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Hospicja.pl Kosciol.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X