Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Cher wraca do aktorstwa

Cher fot. UIPCher, która otrzymała Oscara za rolę w dramacie "Wpływ księżyca", ponownie stanie przed kamerą. Tym razem wokalistkę będzie można podziwiać na małym ekranie.

więcej »

George Clooney zostanie ojcem?

George Clooney fot. Monolith PlusGeorge Clooney i jego żona Amal będą rodzicami. Co więcej od razu doczekają się dwójki dzieci - wynika z najnowszych informacji.

więcej »

Boże Narodzenie w kościoławch wschodnich

Cerkiew, © den781 - Fotolia.comDziś Boże Narodzenie obchodzą chrześcijanie z Kościołów Wschodnich. W Polsce świętują wyznawcy prawosławia oraz grekokatolicy.

więcej »

Mrozy: nie bój się, reaguj! Możesz uratować komuś życie

© stephm2506 - Fotolia.comCzęsto uważa się, że zagrożenie śmiercią z powodu wychłodzenia dotyczy tylko osób bezdomnych. Jednakże zdarza się, że ofiarami są również osoby starsze, mieszkające samotnie, czy chore. Bywają nimi także osoby, które zasnęły na powietrzu będąc pod wpływam alkoholu. W sezonie zimowym z wychłodzenia umiera średnio około 80 osób. Pamiętajmy, że możemy im pomóc, wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 112. Dlatego, jeżeli posiadamy informacje o osobach, które potrzebują pomocy – dzwońmy.

więcej »

6 stycznia - Epifania czyli Święto Trzech Króli. Co oznacza napis K†M†B?

© jorisvo - Fotolia.comZachodnie kościoły chrześcijańskie obchodzą dziś Święto Objawienia Pańskiego (Epifanii w Polsce), zwane popularnie Świętem Trzech Króli. To jedno z najstarszych świąt w chrześcijaństwie. Było obchodzone już w III wieku by uczcić objawienie się Boga człowiekowi, jego obecność w ludzkiej historii (zarówno powszechnej jak i indywidualnej), a także uzdolnienie człowieka do rozumowego poznania Najwyższego.

więcej »

Janet Jackson urodziła syna

Janet Jackson fot. EMI Music PolandJanet Jackson urodziła pierwsze dziecko. Chłopiec przyszedł na świat 3 stycznia.

więcej »

Jak dbać o drewniane okna?

© Visions-AD - Fotolia.comPrawidłowe dbanie o drewniane okna zagwarantuje piękny wygląd przez lata i zachowa ich właściwości użytkowe. Istnieje jednak przekonanie, że czynność ta jest żmudna i pracochłonna. Czy rzeczywiście tak jest?

więcej »

Bytom: bezpłatna gimnastyka dla seniorów

fot. SBBDodaje energii, poprawia kondycję i samopoczucie – tyle zalet ma gimnastyka dla seniora. Od stycznia do kwietnia Agora Bytom zaprasza na sobotnie zajęcia pod okiem doświadczonych fizjoterapeutek. Wstęp wolny.

więcej »

Poczta: od lutego podwyżka cen listów

Od lutego wzrosną ceny za listy krajowe. Poczta Polska podwyżkę tłumaczy koniecznością zapewnienia rentowności usług listowych Poczty i inwestowania w rozwój firmy. Zmiana cen nie obejmie paczek, a także listów wysyłanych za granicę. Zgodę na nowy cennik wyraził już Urząd Komunikacja Elektronicznej.

więcej »

Silny wiatr i śnieżyce - atak zimy w całej Polsce

Śnieżyca, ©  vitec40 - Fotolia.comOstrzeżenia meteorologiczne na najbliższe godziny i dni dotyczą niemal całej Polski. IMGW wskazuje na możliwość wystąpienia silnych wiatrów, intensywnych opadów śniegu oraz zawiei i zamieci. Atak zimy może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]


Polecamy SenioRowerowy Weekend eGospodarka.pl Sluchowisko.net Pola Nadziei Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X