Świat pod śniegiem, białe płatki wirujące w powietrzu, wspólne spacery po świątecznym posiłku, zakończone lepieniem bałwana... brakuje tylko choinek bożonarodzeniowych iluminacji no i wieczór zapada nieco później (zwłaszcza po ). Pogoda sprawiła psikusa wszystkim czekającym na wiosenną i ogromne kłopoty samorządom, które mają już niemal wyczerpane budżety na odśnieżanie. Obfite opady utrudniają także komunikację, co szczególnie może dać się we znaki kierowcom wracającym ze świątecznych podróży.Niestety pogoda taka utrzyma się przynajmniej przez najbliższe kilkadziesiąt godzin - jutro w większości Polski nadal będzie padał śnieg, przechodzący na podkarpaciu i Lubelszczyźnie w opady deszczu ze śniegiem. Również temperatury będą niskie - od -5 do 0 stopni, a gdzieniegdzie nawet niższe. Warunki pogodowe nie sprzyjają więc ani spacerom, ani podróżom - kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności i przeznaczenie większej ilości czasu na dotarcie do celu.
Zastrzeżenia odpowiedzialności
Podziel się:
Niedawno zdiagnozowana migrena to wyższe ryzyko wypadków dla starszych kierowców
Uwaga na lilie wielkanocne – są śmiertelnie niebezpieczne dla kotów
Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany:
zaloguj się /
zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.