Strona głównaStyl życiaII Wrocławskie Forum Senioralne

II Wrocławskie Forum Senioralne

29 maja odbędzie się II Wrocławskie Forum Senioralne - spotkanie poświęcone dyskusji na temat szeroko rozumianej polityki senioralnej ukierunkowanej na poprawę jakości życia osób starszych.
II Wrocławskie Forum Senioralne [fot. Wrocławskie Centum Seniora] Wrocławskie Forum Senioralne powstało z inicjatywy Wrocławskiego Centrum Seniora, jako odpowiedź na potrzebę pogłębienia dyskusji na temat szeroko rozumianej polityki senioralnej ukierunkowanej na poprawę jakości życia .

Wrocławskie Forum Senioralne zostało pomyślane jako inicjatywa cykliczna, umożliwiająca budowanie partnerskiej sieci współpracy między samorządami, biznesem, organizacjami pozarządowymi i mediami dla poprawy jakości życia osób starszych, wymiany wiedzy i dobrych praktyk.
zorganizowane zostało 16.10.2017 r. w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Organizatorami wydarzenia były: Wrocławskie Centrum Seniora, Dolnośląska Szkoła Wyższa i Federacja Uniwersytetów Trzeciego Wieku we Wrocławiu. Spotkanie podzielone zostało na trzy panele: "Administracja / Samorząd", "Organizacje pozarządowe" oraz "Biznes, kultura, edukacja".

Tematyka II WFS

Tegoroczna edycja WFS organizowana jest we współpracy z Gazetą Wrocławską. Forum odbędzie się 29 maja 2018 r.
Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych: ekspertów w dziedzinie gerontologii, organizacje i instytucje działające na rzecz osób starszych, media, firmy komercyjne, kadrę akademicką, studentów - szczególnie zaś seniorów.

Tegoroczne forum obejmuje szeroko rozumiana problematykę gerontologiczną:
 • aktywizacja osób starszych
 • profilaktyka i promocja zdrowia
 • polityka senioralna i srebrna gospodarka.
Forum zostało podzielone na trzy moduły tematyczne
 • Srebrna Gospodarka, polityka senioralna
 • Intymność 60+
 • Aktywizacja i kultura
GOŚCIE SPECJALNI: Wojciech Dąbrowski i Paweł Okoński (założyciele Wrocławskiego Teatru Komedia znani i lubiani z serialu TV „Pierwsza miłość”).

Miejscem wydarzenia będzie w Dom Technika NOT, Piłsudskiego 74, Wrocław. Organizatorami spotkania są: Wrocławskie Centrum Seniora i Gazeta Wrocławska, przy współpracy z UTW w UWr.

Data: 29.05.2018 r.
Zarezerwuj miejsce, dzwoniąc pod bezpłatny nr 800 116 231, w godzinach 9 - 16.

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

 • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
 • Aktywni 50+
 • Umierać po ludzku
 • Pola Nadziei
 • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X