Ostatnie dni przyniosły załamanie pogody i powrót jeśli nie to zimnego przedwiośnia. Jest deszczowo, wietrznie i chłodno. Czasem pada także deszcz ze śniegiem. Mimo, że Wielkanoc przypada w tym roku blisko trzy tygodnie później, niż w ubiegłym, wiele osób obawia się że może wyglądać tak samo.
Tagi: pogoda, wiosna, wielkanoc 2014, wielkanoc
Zastrzeżenia odpowiedzialności
Podziel się:
Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany:
zaloguj się /
zarejestruj się
21:40:21, 15-04-2014 ~gość: 31.183.57.xxx
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.