Strona głównaStyl życiaPrzyjaciel Seniorów 2018 - wyślij zgłoszenie

Przyjaciel Seniorów 2018 - wyślij zgłoszenie

Można już nadsyłać zgłoszenia do programu „Przyjaciel Seniorów”, organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskie Centrum Seniora. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 września b.r. Jeśli znasz kogoś, kto działa na rzecz poprawy jakości życia seniorów, promuje inicjatywy skierowane do osób starszych, realizuje projekty pro senioralne – zgłoś kandydaturę „Przyjaciela Seniorów”!
Przyjaciel Seniorów 2018 - wyślij zgłoszenie [fot. WCS] Ruszyła już trzecia edycja programu organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskie Centrum Seniora i członków Wrocławskiej Rady Seniorów. Tytuł i statuetkę „Przyjaciela Seniorów” mogą otrzymać osoby fizyczne, działające w obszarach dedykowanych seniorom oraz propagujące w społeczeństwie ideę zmiany postrzegania obrazu osób 60+. Celem programu jest , które aktywnie działają na rzecz poprawy sytuacji i jakości życia osób starszych zamieszkałych na terenie Gminy Wrocław.

Tytuł „Przyjaciela Seniorów” przyznawać będzie Kapituła, składająca się z członków Wrocławskiej Rady Seniorów, działającej przy Urzędzie Miejskim Wrocławia. Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur nastąpi w dniu posiedzenia Kapituły, zaplanowanego na pierwszą dekadę września 2018 r. O decyzji Kapituły Laureaci tytułu powiadomieni zostaną do 10 września, drogą telefoniczną. Wręczenie statuetek „Przyjaciela Seniorów” nastąpi 14 września na wrocławskim Rynku podczas inauguracji tegorocznych obchodów - Wrocław 2018.

Zgłoszenia

Zgłoszenia mogą składać: uniwersytety trzeciego wieku, kluby seniora, rady osiedli, związki emerytów i rencistów, organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje) i inne instytucje społeczne i kulturalne. Warunkiem przystąpienia do programu i starania się o Tytuł „Przyjaciela Seniorów” jest zgłoszenie kandydatury poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej w zakładce „Dni Seniora” oraz w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 4 września na adres mailowy jolanta.podsiadlo@wcrs.wroclaw.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pok. 21 do koordynatorki programu - Jolanty Podsiadło (nr tel. 71 772 49 35).

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy