Strona głównaStyl życiaNiezwykłe zastosowania coli

Niezwykłe zastosowania coli

Jeden z najpopularniejszych napojów na świecie stanowi w wielu miejscach częsty dodatek do posiłków, drinków lub jest wypijany jest ot tak, bez dodatków. Mimo że dietetycy ostrzegają, że najpowszechniejsza forma coli to ogromna dawka cukru, która - przyjmowana regularnie - sprzyja problemom z wagą, produkt może jednak służyć nie tylko do picia...
Środek na rdzę
© BigDreamStudio - Fotolia.com
jest doskonałym preparatem na rdzę. Jeśli dysponujesz jakimiś rzeczami, które chcesz oczyścić, zanurz je na noc w coli, a rano zacznij je myć. Właściwości napoju pomagają rozbić cząsteczki rdzy, co znacznie ułatwia czyszczenie. Można też zastosować colę do chromowanych elementów, które zaszły rdzą. Wystarczy polać napojem szorstką szmatkę wlać i przetrzeć powierzchnię ruchem okrężnym.
 
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Komentarze

  • 21:22:19, 08-01-2015 ~gość: 89.229.184.xxx

    Wszystkim smakoszom "napoju bogów" -SMACZNEGO! Dodam jeszcze,że w tej wyliczance zabrakło jeszcze jednej rewelacyjnej wręcz własciwości coli wykorzystywanej przez działkowców jako środek do zwalczania mszyc !!!!!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć