Strona głównaStyl życiaPsychologiczne wsparcie dla seniorów

Psychologiczne wsparcie dla seniorów

„Akademia dla seniorów” to specjalnie skonstruowane zajęcia grupowe dla osób dorosłych, prowadzone przez wrocławską przychodnię psychologiczną Via Vitae, której nazwa oznacza „drogę życia”.
Podczas zajęć pacjenci mogą znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nękających osoby w starszym wieku, na przykład jak dodać energii życiowej do lat, jak poradzić sobie z chroniczną chorobą swoją bądź bliskich, bólem towarzyszącym chorobie albo niesprawności fizycznej, jak sprostać utracie bliskiej osoby, jak wygrać z depresyjnymi nastrojami, jak poradzić sobie z bezsennością, stresem, trudnym współmałżonkiem, jak chronić własną kondycję fizyczną i psychiczną, jak mądrze i konstruktywnie rozwiązywać konflikty i spory, jak odnaleźć sens życia, kiedy dorosłe dzieci już się usamodzielnią.

Spotkania podpowiedzą jak usprawnić procesy myślenia i zapamiętywania oraz odnaleźć w sobie twórczą energię i siły witalne.
W ramach zajęć przewidziane są również warsztaty plastyczne i muzyczne. Można zapisać się do dwóch grup wiekowych: 50 i powyżej 60 lat. Więcej informacji: .

Aleksandra Dudzisz / Senior.pl

Zgłoś błąd lub uwagę do artykułu

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Pola Nadziei
  • Aktywni 50+
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy