Strona głównaStyl życiaWystartowały internetowe aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wystartowały internetowe aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W poniedziałek, 3 grudnia wystartował oficjalny serwis Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, internauci z całego świata będą mogli brać udział w aukcjach charytatywnych wspierając w ten sposób fundację Jurka Owsiaka.
Dochód z XVI Wielkiego Finału zostanie przeznaczony na leczenie dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Od 3 grudnia do 1 lutego internauci będą mogli bezpłatnie wystawiać aukcje na rzecz WOŚP. Ostatnie licytacje zakończą się 20 lutego. Tradycyjnie już Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znaleźć można pod adresem www.aukcje.wosp.org.pl.

Jak co roku, znajdziecie tam wiele przedmiotów ciekawych, unikatowych czy należących do znanych osób. Wszystko to, co zostanie przekazane z dobrego serca, by pomagać dzieciom. Co roku Użytkownicy Aukcji WOŚP mogą zdobywać serduszka. Ich ilość pokazuje zaangażowanie internauty w akcję. Serduszka z poprzednich lat oczywiście pojawiają się na koncie w kolejnych Wielkich Finałach.

Od samego początku internetowe aukcje WOŚP cieszyły się dużym powodzeniem. Tylko w trakcie XV Finału internauci sprzedali i kupili przedmioty za blisko 1 milion 300 tysięcy złotych. Ta ogromna kwota pomogła Jurkowi Owsiakowi i jego ludziom aktywnie pomagać milionom dzieci w Polsce.

Joanna Papiernik / Senior.pl

Zgłoś błąd lub uwagę do artykułu

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Komentarze

 • 19:52:33, 07-01-2009 ignesja

  Bardzo zachęcam wszystkich klubowiczów do udziału w internetowej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,a warto choćby z 2 powodów:
  1/nasze pieniądze zasilą konto na pomoc chorym dzieciom,
  2/możemy w ten sposób nabyć ciekawą unikatową rzecz przekazaną z dobrego serca przez inną osobę.
  Możemy też sami wystawić coś na aukcji, a kwota wylicytowana wpłynie na konto WOŚP.http://www.aukcje.wosp.org.pl/
  Kliknijcie na link i zobaczcie! Ja już licytuję kilka rzeczy.
  ... zobacz więcej
 • 19:58:34, 07-01-2009 ignesja

  jeszcze raz link do aukcji bo tamten się nie otwiera
  http://aukcje.wosp.org.pl/country_pa...?page=1&type=1
 • 14:52:42, 09-01-2009 tadeusz50

  Wystawić coś na aukcję jakoś nie mam co. W wzięciu udziału w aukcji tez tego nie widzę, nie te progi. Jednak zawsze od samego początku wspierałem WOŚP i tak będzie w tym roku. Starsza wnuczka w tym roku trochę się zagapiła i zbyt póżno zgłosiła się do udziału w zbieraniu pieniążków. Ostatnie lata zbierała.
 • 19:50:56, 09-01-2009 ignesja
  ten pierwszy obraz jest od Agnieszki Perepeczko,osiągnął już kwotę 1650 zł,ten drugi od Krystyny Jandy,osiągnął na dziś cenę 1009 zł
 • 20:17:04, 09-01-2009 ignesja

  Cytat:
  tadeusz50
  Wystawić coś na aukcję jakoś nie mam co. W wzięciu udziału w aukcji tez tego nie widzę, nie te progi. Jednak zawsze od samego początku wspierałem WOŚP i tak będzie w tym roku. Starsza wnuczka w tym roku trochę się zagapiła i zbyt póżno zgłosiła się do udziału w zbieraniu pieniążków. Ostatnie lata zbierała.

  gratuluję wnuczki, a przeglądanie aukcji jest bardzo proste,licytowanie też.
 • 20:23:00, 09-01-2009 tadeusz50

  Wnuczka jest wychowana na WOŚP. Pierwszy raz orkiestra grała gdy miała zaledwie dwa tygodnie.
 • 14:07:30, 10-01-2009 tadeusz50

  A to jest cel na jaki zbieramy

  WCZESNE WYKRYWANIE NOWOTWORÓW U DZIECI
 • 17:17:10, 10-01-2009 Jaga_13

  Co roku daję i teraz też tak będzie.Komu jak komu ale Jurkowi Owsiakowi ufam.Mam nadzieję,że pobije ubiegłroczny rekord w zbiórce.
 • 21:10:55, 10-01-2009 tadeusz50

  A to moje dwie wspaniałe wnuczki w czasie ubiegłorocznej WOŚP.
 • 07:57:31, 11-01-2009 tadeusz50

  Ja właściwie zbieram na WOŚP przez cały rok. Co dwa trzy dni monety o wartości 1;2;5 gr jakie posiadam w portmonetce wrzucam do specjalnej skarbonki przeznaczonej na ten cel. Dodatkowo co sobotę dorzucam tam 1.5zł. Bez szkody dla budżetu domowego a korzyść w dniu dzisiejszym jest. Mam co wrzucić do puszek a i na konto też coś przeleję.

Strony : 1 2 3 4 5 nastepna »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

 • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
 • Hospicja.pl
 • Kobiety.net.pl
 • Pola Nadziei
 • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X