Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Zmarła Kazimiera Utrata

Kazimiera Utrata, fot. Ja Fryta, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsW wieku 86 lat zmarła Kazimiera Utrata-Lusztig, polska aktorka filmowa i teatralna, która przez ponad 20 lat wcielała się w rolę „pani Stasi” w telenoweli „Klan”.

więcej »

Aretha Franklin ciężko chora

Aretha Franklin fot. Sony MusicAretha Franklin jest umierająca. Artystka jest w domu w Detroit pod opieką rodziny.

więcej »

Madonna: dziś wszystkie piosenki brzmią tak samo

Madonna fot. Warner Music PolandMadonna nie jest zachwycona współczesną muzyką.

więcej »

Cher śpiewa ABBĘ

Cher śpiewa ABBĘCher opublikowała pierwszą piosenkę z albumu "Dancing Queen" z coverami przebojów ABBY. Na pierwszy ogień do sieci trafiła kompozycja "Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)".

więcej »

Dlaczego towarzystwo psów jest dobre dla zdrowia

Fot. annaav - Fotolia.comWakacje to trudny czas dla niektórych psów - schroniska odnotowują znacznie więcej porzuceń czworonogów niż w innych okresach roku. Na szczęście, wielu ludzi odpowiedzialnie adoptuje te zwierzaki, one z kolei odwdzieczają się ogromnym przywiązaniem i nie tylko - okazuje się, że czerpiemy wiele korzyści z towarzystwa psów.

więcej »

Seks na poprawę samopoczucia

fot. Photographee.eu - Fotolia.comOd dawna wiadomo, że regularne uprawianie seksu może dać korzyści prozdrowotne, np. w przypadku mężczyzn może osłabić problemy z prostatą. Okazuje się, że miłość fizyczna jest też dobrym sposobem na poprawę nastroju i pozytywnie wpływa na osoby z problemami natury psychicznej.

więcej »

Dziewczyna Supermana popełniła samobójstwo

Margot Kidder fot. MGMCórka Margot Kidder przyznała, że jej matka popełniła samobójstwo.

więcej »

Oscary jeszcze bardziej popularne. Nowa kategoria

© byallasaa - Fotolia.comSzefowie Akademii Filmowej chcą wprowadzić nową kategorię podczas uroczystości w 2020 roku.

więcej »

Dywizjon 303. Iwan Rheon dziękuje żołnierzom

Dywizjon 303. Iwan Rheon dziękuje żołnierzom W sieci pojawił się klip promujący filmu "303. Bitwa o Anglię" z Marcinem Dorociński, Iwanem Rheonem i Milo Gibsonem.

więcej »

5 sposobów na idealne ogórki kiszone

Fot. vv360 - Fotolia.comSezon kiszenia ogórków trwa w najlepsze. Wystarczy jedno popołudnie by przez resztę roku mieć smaczny i zdrowy składnik sałatek i szybki dodatek do obiadu. Warto wiedzieć, że dzięki procesowi fermentacji ogórki zyskują nie tylko nowy smak, ale także wiele nowych składników korzystnych dla zdrowia. Idealny efekt w postaci soczystych i twardych ogóreczków zapewni kilka prostych zasad.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Akademia Pełni Życia EWST.pl Pola Nadziei Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X