Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Jak radzić sobie ze stresem? Kobiety i mężczyźni mają różne strategie

© denisfilm - Fotolia.comSposoby na radzenie sobie ze stresem różnią w zależności od płci. Aby rozładować napięcie, kobiety chętnie sięgają po jedzenie, zaś mężczyźni wolą uprawiać seks. Co więcej, panie częściej chcą po prostu omówić problem, a panowie raczej szukają konkretnej porady dla rozwiązania kłopotu.

więcej »

Reżyserka "Persepolis" nakręci biografię Marii Skłodowskiej-Curie

fot. Maria i Pierre Curie w laboratorium, PD3 marca do naszych kin trafi film "Maria Skłodowska-Curie" z Karoliną Gruszką w roli głównej, tymczasem w Hollywood ma powstać inny obraz o polskiej laureatce Nobla.

więcej »

Chcesz poprawić jakość życia? Dbaj o przyjaźń

© Photographee.eu - Fotolia.comPrzyjaźń poprawia jakość życia. Amerykańscy uczeni mówią, że stanowi jeden z ważnych czynników poczucia szczęścia.

więcej »

Savoir vivre przy filiżance herbaty

© del_alma - Fotolia.comHerbata to wyjątkowy napój, którego picie wymaga stosownej oprawy. Jest to istotne szczególnie wtedy, kiedy jest ona podawana podczas formalnego spotkania lub eleganckiego przyjęcia. Przedstawiamy kilka ważnych porad dla miłośników herbaty, aby nie popełnili faux pas przy piciu swojego ulubionego naparu.

więcej »

Połowa Polaków chce wyjechać z kraju

© olly - Fotolia.comPolska wciąż pozostaje w czołówce krajów o największym poziomie emigracji w regionie. Do pracy za granicą gotowa jest wyjechać prawie połowa Polaków. Co piąty rozpatruje taką możliwość przy sprzyjających warunkach. A tylko co trzeci Polak całkowicie wyklucza emigrację ekonomiczną. Badanie zostało przeprowadzone w 11 państwach: Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz w Serbii.

więcej »

Nie opuszczaj partnera - małżeństwo chroni przed stresem

© PT88 - Fotolia.comLudzie pozostający w małżeństwie mają niższy poziom kortyzolu (hormonu stresu) niż ci, którzy nigdy wcześniej nie byli w związku małżeńskim lub już nie są.

więcej »

Powstanie sequel "To właśnie miłość" (tak jakby)

fot. Love ActuallyFani jednej z najbardziej lubianych komedii romantycznych wszech czasów - "To właśnie miłość" - dowiedzą się, co wydarzyło się u ich ulubionych bohaterów.

więcej »

Harrison Ford zamieszany w niebezpieczne zdarzenie na lotnisku

Harrison Ford fot. Warner Bros. PolandHarrison Ford jest zamieszany w niebezpieczne zdarzenie, do którego doszło na John Wayne Airport w Orange County. Sprawie przygląda się FAA - Federalna Administracja Lotnictwa.

więcej »

14 lutego - Walentynki

© detailblick-foto - Fotolia.comCo powoduje, że tracimy dla kogoś głowę? Kim był Święty Walenty i dlaczego walentynki obchodzimy właśnie w lutym? Nadchodzące święto zakochanych jest okazją do poszukania odpowiedzi na nurtujące, nie tylko zakochanych, pytania.

więcej »

Męska Szopa w Słupsku: warsztat dla seniorów i nie tylko

fot. UM SłupskDziś, 13 lutego 2017 roku w Słupsku została otwarta, już druga w Polsce Męska Szopa. To miejsce, w którym każdy może odnaleźć w sobie pasję do majsterkowania i spędzić aktywnie wolny czas.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy SenioRowerowy Weekend Aktywni 50+ Umierać po ludzku Sluchowisko.net Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X