Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Julio Iglesias wystąpi w Polsce

Julio Iglesias fot. Archiwum artystyJego aksamitny głos towarzyszy w miłosnych uniesieniach milionom zakochanych. Julio Iglesias od kilkudziesięciu lat wzruszający publiczność na całym świecie, wystąpi w Polsce. Kolekcja największych przebojów artysty wybrzmi 18 czerwca w hali COS Torwar w Warszawie.

więcej »

Superfood. 5 produktów polecanych przez dietetyków

Fot. WavebreakmediaMicro - Fotolia.comSuperfoods działają profilaktycznie i wspomagająco w dietoterapiach. Wiele popularnych produktów spożywczych pomaga zapobiegać różnym schorzeniom i wspomaga ich leczenie. Oto superwłaściwości czosnku, żurawiny, soczewicy, cynamonu i brokułów.

więcej »

Niespokojny sen może być spowodowany ostrą kolacją

Fot. underworld - Fotolia.comOd dawna wiadomo, że zbyt obfity wieczorny posiłek może zaburzać sen. Także rodzaj jedzenia oddziałuje na to, jak szybko zasypiamy i czy śpimy spokojnie.

więcej »

Medyczne fake news niszczą nam zdrowie

Fot. santiago silver - Fotolia.comFałszywe wiadomości, czyli fake news, to pseudoinformacje, które coraz częściej pojawiają się w różnych mediach i czynią popłoch. Zwykle mają sensacyjną treść, tak, by zszokować czytelnika i wywołać jak największe poruszenie. Jak łatwo się domyślić, takie wieści mogą być niebezpieczne, gdy są brane przez odbiorców na serio. Nierzadko dotyczy to medycyny.

więcej »

Towarzystwo innych ludzi pomaga wolniej się starzeć

Fot. Robert Kneschke - Fotolia.comJeśli regularnie spotykasz się z innymi ludźmi i nie zmagasz się z poczuciem samotności, wolniej i zdrowiej się zestarzejesz.

więcej »

Samotność wpędza kobiety w choroby, skutkuje m. in. problemami z sercem

Fot. missty - Fotolia.comKobiety, które są samotne lub przechodzą miłosne „perturbacje" znacznie częściej chorują na serce.

więcej »

"Kurier". Philippe Tłokiński jako Jan Nowak-Jeziorański

Philippe Tłokiński Fot. Bartosz MrozowskiW sieci pojawił się drugi zwiastun sensacyjno-szpiegowskiego filmu "Kurier", inspirowanego misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

więcej »

Oscary 2019: "Green Book", "Bohemian Rhapsody" i "Roma" zwycięzcami

fot. collage Senior.plPodczas oscarowej gali w kategorii najlepszy film zwyciężyła produkcja "Green Book". Cztery Oscary zdobył film "Bohemian Rhapsody". "Czarna Pantera", "Roma" oraz "Green Book" zwyciężały w 3 kategoriach.

więcej »

Spadkobiercy Michaela Jacksona chcą 100 milionów do HBO

fot. Leaving Neverland/HBOSpadkobiercy Michaela Jacksona złożyli pozew do sądu, żądając od stacji HBO 100 milionów dolarów odszkodowania za emisję filmu "Leaving Neverland".

więcej »

Złote Maliny 2019. Donald Trump z antynagrodą

fot. collage Senior.plDzień przed rozdaniem Oscarów tradycyjnie już odbyła się gala, podczas której ogłoszono laureatów "Złotych Malin" - czyli nagród dla największych kinowych porażek ubiegłego roku. Najwięcej antynagród przypadło filmowi "Holmes i Watson". Na statuetkę zdaniem jury zasłużył także prezydeny USA Donald Trump.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Kobiety.net.pl EWST.pl Hospicja.pl Aktywni 50+ Oferty pracy