Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Robert Więckiewicz o filmie "Kler": Nie zajmujemy się krytyką wiary

Robert Więckiewicz i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatW sieci pojawił się materiał promujący film "Kler". O produkcji opowiada Robert Więckiewicz.

więcej »

Herbaciane „zrób to sam”. Rozgrzewające, jesienne aromaty

Fot. Yuliya - Fotolia.comSamodzielnie aromatyzowana herbata, w przeciwieństwie do tych gotowych, jest o wiele zdrowsza i smaczniejsza. Wystarczy sprawdzić etykiety popularnych, słabej jakości herbat, aby przekonać się, ile malin jest w herbacie malinowej oraz czy herbata imbirowa ma coś wspólnego z prawdziwym korzeniem imbiru. Polecamy trzy przepisy na oryginalne, aromatyzowane herbaty.

więcej »

3 nieoczywiste korzyści zdrowotne ze słuchania muzyki

Fot. beatleoff - Fotolia.comO tym, że słuchanie muzyki pozytywnie wpływa na nasz nastrój, pozwala zredukować stres i ułatwia trening na siłowni wiedzą niemal wszyscy. Okazuje się jednak, że muzyka ma o wiele więcej prozdrowotnych korzyści. Dlaczego warto słuchać muzyki, uczyć się na gry na instrumentach czy komponować własne utwory?

więcej »

"Kler" w Kinie pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 3 października, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Kler - nagrodzonego na festiwalu w Gdyni najnowszego dzieła Wojciecha Smarzowskiego. Na ekranie Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik, Jacek Braciak i Janusz Gajos.

więcej »

Zdrowe białko. Trzy sposoby na ciecierzycę

Fot. P.CH. - Fotolia.comCiecierzyca to roślina strączkowa, niezwykle popularna w kuchni bliskowschodniej. Jest podstawą uwielbianego przez mieszkańców tego regionu hummusu czy falafla. Coraz większe uznanie zdobywa także w naszym kraju. Zobacz, dlaczego warto włączyć ją do codziennego menu, oraz w jaki sposób przygotować proste dania z jej dodatkiem.

więcej »

Góry Izerskie na dwóch kółkach. Czwarty Rowerowy Bieg Piastów

Fot. materiały prasoweNajmłodszy, ale już rozchwytywany. Najmniejszy, ale zdolny do ogromnego rozwoju. Rowerowy Bieg Piastów - młodszy brat słynnego zimowego i całkiem już dużego letniego, stał się jedną z największych imprez rowerowych w regionie. 29 września zostanie rozegrany po raz czwarty z frekwencją prawie trzy razy wyższą, niż w debiucie w 2015.

więcej »

Bill Cosby skazany na trzy lata więzienia

Bill Cosby fot. The World Affairs Council of Philadelphia, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsBill Cosby został skazany na trzy do dziesięciu lat wiezienia za molestowanie Andrei Constand. 81-letni aktor będzie mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie po trzech latach.

więcej »

Rozgrzewające herbaty na pierwsze dni jesieni

Fot. amberto4ka - Fotolia.comKiedy kończą się wakacje, a na zewnątrz coraz rzadziej pojawiają się promienie słońca to znak, że czas najwyższy wyciągnąć z garderoby ciepłe swetry, a spiżarkę zaopatrzyć w rozgrzewające przyprawy. Pyszne, rozgrzewające napoje możemy uzyskać dzięki prostym i powszechnie dostępnym produktom.

więcej »

W trosce o Seniorów. Ruszyła kolejna edycja kampanii

Fot. materiały prasoweWystartowała 6 edycja kampanii „W trosce o seniorów”. Tym razem pod patronatem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Instytutu Żywności i Żywienia. Kampanię wspiera Halina Frąckowiak, która dzieli się swoją receptą na czerpanie radości ze zwykłej codzienności.

więcej »

Już 10 minut ćwiczeń dziennie poprawia pamięć

Fot. Rido - Fotolia.comWystarczy dziesięć minut wysiłku fizycznego dziennie, by poprawić funkcjonowanie obszarów mózgu odpowiedzialnych za przechowywanie i przywoływanie wspomnień.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Poradnik-zdrowia.pl Aktywni 50+ eGospodarka.pl Kobiety.net.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X