Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Zderzenie z ptakiem lub zwierzęciem: jak reagować za kierownicą?

Fot. Mariusz Blach - Fotolia.comPotrącenie zwierzęcia może być niebezpieczne zarówno dla niego, jak i dla kierowcy oraz pasażerów auta. Jak unikać kolizji z ptakami i innymi zwierzętami oraz jak się zachować, gdy dojdzie do wypadku?

więcej »

Ogranicz korzystanie z Facebooka - zmniejszysz poziom stresu

Fot. nanomanpro - Fotolia.comWarto ograniczyć korzystanie z mediów społecznościowych, dzięki temu można znacząco zmniejszyć poziom kortyzolu, hormonu stresu.

więcej »

Makaron nie tuczy. Możesz go jeść na diecie odchudzającej

Fot. 5second - Fotolia.comJeśi chcesz schudnąć, nie musisz wyrzucać ze swojego jadłospisu makaronu. Usunięcie tego produktu z diety nie sprawi, że łatwiej będzie ci zrzucić wagę.

więcej »

Nie żyje Zbigniew Łapiński

Zbigniew Łapińskifot. Micha-ek, CC BY 3.0, Wikimedia CommonsDziś w Warszawie po długiej chorobie zmarł polski muzyk i kompozytor, pianista i akompaniator, aranżer i dyrygent, autor muzyki do tekstów piosenek Jacka Kaczmarskiego. Miał 71 lat.

więcej »

Najgorsze filmy 2017 roku

Charlie Hunnam fot. Warner Bros. Entertainment PolskaW sieci pojawiło się zestawienie filmów, które przyniosły największe starty w 2017 roku.

więcej »

Dlaczego jedzenie „na mieście” może grozić rakiem

Fot. Kondor83 - Fotolia.comJuż od dawna wiadomo, że częste jedzenie w barach i restuaracjach może być niekorzystne dla naszego zdrowia i sylwetki, bo mamy wówczas znacznie mniejszą kontrolę nad jakością składników posiłków oraz dawkami w nich cukru, soli, czy tłuszczu. Teraz okazuje się, że taki sposób odżywiania się może też zwiększyć ryzyko raka.

więcej »

Dyrektor festiwalu w Cannes zabronił robienia selfie

© sakkmesterke - Fotolia.comThierry Fremaux, dyrektor festiwalu w Cannes postanowił wprowadzić spore ograniczenia. Nie tylko dla dziennikarzy, ale także dla gwiazd filmowych. Twórcy filmowi, którzy pojawią się na czerwonym dywanie w związku z premierą swojego filmu nie będą mogli robić sobie selfie.

więcej »

Zakupy i znajomość cen produktów zależne od płci

Fot. auremar - Fotolia.comZbliżająca się Wielkanoc to jeden z momentów w roku, w którym Polacy kupują więcej produktów z różnych kategorii, a tym samym wydają więcej, często nie do końca będąc świadomi realnych cen. Większość tych zakupów jest zwykle zaplanowana, jednak w zależności od kategorii decyzję o zakupie i samego zakupu dokonują albo kobiety, albo mężczyźni. Jaki jest zatem podział odpowiedzialności za zakupy poszczególnych kategorii produktów w Polskich domach? Czy Polacy są w stanie oszacować, ile muszą wydać na różne produkty?

więcej »

Jak walczyć z jedzeniem pod wpływem emocji?

Fot. Pictures news - Fotolia.comPo jedzenie sięgamy nie tylko, gdy jesteśmy głodni, ale z wielu różnych powodów, w tym pod wpływem rożnych emocji, zarówno przyjemnych, jak i tych, których chcemy się pozbyć. To z kolei prowadzi do kłopotów z zachowaniem ustalonej diety i może sprawić, że przybierzemy na wadze.

więcej »

Utnij sobie drzemkę. Sprawdź, dlaczego warto

Fot. Janina Dierks - Fotolia.comDzięki krótkiemu odpoczynkowi w ciągu dnia zyskasz więcej energii na dalszą jego część i staniesz się bardziej produktywny/a w kolejnych godzinach.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Pola Nadziei Kosciol.pl Hospicja.pl eGospodarka.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X