Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Barbra Streisand chwali Lady Gagę

Bradley Cooper i Lady Gaga fot. Warner Bros. Entertainment PolskaBarbra Streisand ma tylko pochwały dla Lady Gagi, która właśnie zagrała w nowej wersji filmu "Narodziny gwiazdy".

więcej »

Poznań miastem dla seniorów. Targi Viva Seniorzy

Fot. materiały prasoweKażdy lubi spędzać wolny czas na swój sposób, być aktywnym i cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Poznań jako miasto przyjazne seniorom oferuje takie możliwości. Powstaje wiele ciekawych inicjatyw i kampanii dedykowanych seniorom, takich jak miejsca przyjazne seniorom, „Złota Rączka” dla seniorów, Poznańskie Pudełko Życia, Karta Seniora czy SeniorWFormie. Organizowane są także wydarzenia specjalnie Senioralni, będące odpowiednikiem studenckich Juwenaliów oraz targi Viva Seniorzy.

więcej »

John Lennon tylko raz pochwalił Paula McCartneya

Paul McCartney fot. Universal Music PolskaPaul McCartney przyznał, że nie był zbyt często chwalony za swoje talenty kompozytorskie.

więcej »

Michael Bublé: nowa płyta "Love"

Michael Bublé fot. Warner Music PolandPo ponad dwuletniej przerwie, w której czas poświęcił życiu rodzinnemu powraca Michael Bublé. Kolejny album Kanadyjczyka będzie nosić tytuł "❤", czyli "Love", a ukaże się 16 listopada.

więcej »

Horoskopy czytamy, ale im nie wierzymy

Fot. andriano_cz - Fotolia.comNiemal połowa Polaków czyta horoskopy, choć większość traktuje je raczej jak rozrywkę i nie kieruje się zaleceniam i przepowiedniami w życiu codziennym – wynika z badania zrealizowanego przez CBOS. Najczęściej to kobiety próbują przewidzieć swoją przyszłość, sięgając po horoskopy oraz korzystając z usług wróżbitów. Gdy jesteśmy ciekawi, co przyniesie przyszłość, nasze przekonania, zarobki oraz wykształcenie nie mają znaczenia – liczy się głównie to, czy wierzymy w magię.

więcej »

Międzynarodowy Dzień Kawy 2018

© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comCi, którzy pod osłoną nocy powtarzają materiał przed egzaminem i ci, którym sen został brutalnie odebrany przez dzwoniący zdecydowanie za wcześnie budzik, potwierdzą jednogłośnie - w najcięższych momentach można liczyć wyłącznie na przyjaciela, który nie tylko zmotywuje nas do dalszego działania, ale też sprawi, że świat nabierze ostrości. Tym niezawodnym kompanem jest pełna ciepła i niesłabnącego wigoru kawa, która 29 września obchodzi swoje święto. Sprawdź, czy masz wszystko, co potrzebne, aby godnie uczcić ten dzień!

więcej »

Terminator: Arnold Schwarzenegger is back

fot. Instagram/Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger pochwalił się zdjęciem z planu nowej wersji klasyka science fiction. Arnold Schwarzenegger wrzucił na Instagram swoje zdjęcie z Lindą Hamilton z obecnie realizowanego filmu i dla porównania fotografię sprzed lat wykonaną także przy okazji kręcenia "Terminatora".

więcej »

Impreza nie tylko dla seniorów: krakowskie Targi Seniora

Fot. materiały prasowePrzeszło stu wystawców z wielu branż, bezpłatne badania medyczne, mnóstwo nagród do wygrania w konkursach, koncerty i pokazy czy spotkania z wyjątkowymi gośćmi, m.in. ks. Adamem Bonieckim, Haliną Kunicką, Katarzyną Gaertner i małżeństwem Lisowskich – program drugiej edycji Targów Seniora w Krakowie zapowiada się imponująco.

więcej »

Karta Polaka dla cierpliwych

Fot. maxcam - Fotolia.comPolskie urzędy konsularne na Wschodzie miały poważne trudności z obsługą rosnącej liczby wniosków o wydanie Karty Polaka. Niewystarczająca obsada kadrowa konsulatów, brak szkoleń i sprzętu do wykrywania sfałszowanych dokumentów powodowało, że sprawy załatwiane były z opóźnieniem i licznymi błędami. W skrajnych przypadkach zainteresowani otrzymaniem karty na rozmowę z konsulem czekali ponad rok.

więcej »

Nasiona w menu - niepozorny sekret zdrowia i smaku

Fot. aitormmfoto - Fotolia.comDecydującą szczyptą, która kształtuje finalny smak potraw, jest najczęściej starannie skomponowana mieszanka przypraw. Niemniej poza aromatycznymi ziołami, równie duży wpływ na oblicze dania mogą mieć nasiona. Niepozorne ziarenka nie powinny być traktowane w kuchni z pobłażliwością, ponieważ są zarówno apetyczne, jak i pełne cennych dla zdrowia dobrodziejstw.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Akademia Pełni Życia Hospicja.pl Kobiety.net.pl Pola Nadziei Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X