Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Szybkie spacery mogą przedłużyć życie kobiet

Fot. Monkey Business - Fotolia.comNie trzeba wyciskać z siebie siódmych potów, żeby zyskać znaczące korzyści dla zdrowia i móc liczyć nawet na dłuższe życie. Wystarczy już raźny spacer, żeby lepiej się poczuć i zyskać większe szanse na długowieczność.

więcej »

Jak dobrze się starzeć - siedem wskazówek

Fot. js-photo - Fotolia.comMożna starzeć się dobrze, czyli zdrowo i radośnie. Oczywiście nie da się wyeliminować wszelkich zagrożeń i problemów zdrowotnych, ale dzięki odpowiedniemu stylowi życia można znacznie ograniczyć ich ryzyko. Oto siedem wskazówek, które pozwolą na starzenie się pełne energii, szczęśliwsze i wolne od chorób.

więcej »

Dzień Bociana - pomóż im przetrwać

fot. Grupa EnergaNa terenie Polski żyje prawie jedna czwarta światowej populacji bocianów białych. W najbliższym czasie w większości z ich gniazd wyklują się pisklęta. 31 maja obchodzimy Dzień Bociana.

więcej »

Harvey Weinstein nie będzie zeznawał

Harvey Weinstein fot. Archiwum artystyHarvey Weinstein nie będzie zeznawał przed ławą przysięgłych.

więcej »

Courtney Love oskarżona o zlecenie zabójstwa

Courtney Love fot. Universal Music PolskaIsaiah Silva oskarżył swoją teściową, Courtney Love, że zleciła jego zabójstwo.Sprawa dotyczy znowu gitary Kurta Cobaina, która decyzją sądu została przyznana byłemu mężowi córki Courtney Love. Lider Nirvany grał na tej gitarze pod czas koncerty MTV Unplugged.

więcej »

"Don Kichot" Terry'ego Gilliama w końcu trafi do kin

Jonathan Pryce i Terry Gilliam fot. Amazon StudiosNajbardziej pechowy film świata, "Man Who Killed Don Quixote" Terry'ego Gilliama, w końcu trafi do kin. Dystrybutor M2 Pictures kupił prawa do pokazywania filmu we Włoszech, więc produkcja w końcu doczeka się premiery kinowej. Jak na razie obraz znają tylko uczestnicy festiwalu w Cannes.

więcej »

Wieliczka: Święto Soli 2018

Fot. materiały prasoweMuzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na rodzinną imprezę „Święto Soli” 10 czerwca w godz. 10.00-18.00 do Zamku Żupnego w Wieliczce. Wydarzenie nawiązuje do solnej przeszłości Wieliczki.

więcej »

Dwa polskie filmy w Karlowych Warach

Dwa polskie filmy w Karlowych WarachFilmy "53 wojny" Ewy Bukowskiej oraz "Via Carpatia" Klary Kochańskiej i Kaspra Bajona znalazły się w programie festiwalu filmowego w Karlowych Warach.

więcej »

Sztuka wyboru ryb

Fot. elxeneize - Fotolia.comJesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami, dlatego przed sklepową półką spędzamy dłuższą chwilę, aby przeanalizować skład produktu, przeczytać etykietę i sprawdzić skąd pochodzą jego składniki. Nie lubimy kupować przysłowiowego kota w worku. Każdy z nas do swojego koszyka pragnie włożyć produkt, który będzie najwyższej jakości, ale w przystępnej cenie.

więcej »

Serial "Roseanne" skasowany po rasistowskim komentarzu

Serial "Roseanne" skasowany po rasistowskim komentarzu Szefowie ABC skasowali serial "Roseanne" po rasistowskim komentarzu grającej główną rolę aktorki Roseanne Barr.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy EWST.pl Hospicja.pl Kobiety.net.pl Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X