Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Jak znaleźć czas, gdy nie ma czasu?

Fot. bnorbert3 - Fotolia.comBadania pokazują, że co piąty pracujący Polak traci na dojazdy do pracy nawet do 40 godzin miesięcznie. Cenne minuty tracimy też w kolejkach do kasy w sklepie czy w poczekalni u lekarza. To jednak momenty, które wcale nie muszą być zmarnowane. Czas na to, by ten czas doskonale wykorzystywać. Jak go znaleźć?

więcej »

Kulinarna podróż na Bliski Wschód

Fot. materiały prasoweWakacje to czas wyjazdów, dzięki którym mamy okazje poszerzać swoją wiedzę o innych kulturach oraz poznawać nowe smaki. Przed daleką podróżą warto sprawdzić, jakich smakołyków czy dań koniecznie powinniśmy spróbować na miejscu. A może są one w zasięgu naszych rąk także i na co dzień? Dzisiaj, dzięki globalizacji, wiele produktów pochodzących z oddalonych od naszego kraju rejonów, możemy kupić w dużych sieciach handlowych lub przez Internet. Do tej grupy należą między innymi przysmaki Bliskiego Wschodu.

więcej »

Prosty sposób na nieświeży oddech - herbata z imbirem

Fot. shersor - Fotolia.comPicie herbaty z imbirem może pomóc przy nieświeżym oddechu. Dzięki zawartości gingerolu, olejku eterycznego o przciwzapalnych właściwościach, imbir może zwiększać ilość obecnego w ślinie enzymu, który neutralizuje substancje odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach.

więcej »

Janusz Gajos wzywa premiera na mszę. Zobacz zwiastun filmu "Kler"

Janusz Gajos fot. Bartosz Mrozowski/Kino ŚwiatW sieci pojawił się zwiastun filmu "Kler" Wojtka Smarzowskiego.

więcej »

Upały nie pozwalają na sen? Jak się wyspać, pomimo gorąca

Fot. amenic181 - Fotolia.comTemperatura przekraczająca w nocy 20 stopni Celsjusza skutecznie utrudnia sen. Oto, co możesz zrobić, by osłabić oddziaływanie upału na twój nocny wypoczynek.

więcej »

Dwóch niemieckich seniorów uciekło z domu opieki. Żeby posłuchać metalu

Dimmu Borgir fot. Metal Mind ProductionsDwóch niemieckich pensjonariuszy domu opieki uciekło z placówki, osłuchać metalu na festiwalu Wacken Open Air.

więcej »

Patrick Stewart oficjalnie wraca do Star Treka

Patrick Stewart fot. Paramount PicturesAlex Kurtzman zajmie się produkcją serialu "Star Trek", a Patrick Stewart powróci do roli kapitana Picarda. Informację potwierdził sam Patrick Stewart podczas konwencji fanów Star Treka w Las Vegas.

więcej »

Skuteczne odchudzanie zależy od koloru naczyń i obrusu?

Fot. cobracz - Fotolia.comJedzenie w naczyniu o tym samym kolorze, co posiłek, a w tym innym odcieniu niż stół, obrus lub podkładki, może pomóc schudnąć. Wszystko dlatego, że pozwala to zmniejszyć porcje, a przez to dostarczyć mniej kalorii.

więcej »

Jak małżeństwo ochrania przed osłabieniem zdolności poznawczych

Fot. Robert Kneschke - Fotolia.comWarto pozostawać w związku, to sprzyja zdrowiu, wskazują brytyjscy uczeni. Chodzi nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także o możliwości poznawcze.

więcej »

Pierwsza piosenka Magdy Davitt znanej wcześniej jako Sinéad O'Connor

Sinéad O Connor fot. Sonic RecordsMagda Davitt opublikowała pierwszą piosenkę odkąd przestała się nazywać Sinéad O'Connor.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Umierać po ludzku Kobiety.net.pl Hospicja.pl Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X