Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Od czego zależy długość życia? Od tego, z kim żyjesz

Fot. Yulia - Fotolia.comGenetyka ma duży wpływ na nasze szanse na długowieczność, ale jest to zaledwie jeden z komponentów oddziałujących na to, ile będziemy żyli, drugi obejmuje wiele innych czynników.

więcej »

Rokitnik - superfood Północy

Fot. nzgeirbyf - Fotolia.comWłaściwości rokitnika sprawiły, że od kilku lat staje się on coraz bardziej rozpoznawalny i popularny zarówno w suplementach, kulinariach, jak i w kosmetyce. Ta niepozorna roślina jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie i śmiało przoduje w szeregach popularnego zbioru żywności noszącej miano superfood.

więcej »

6 zaskakujących sposobów na poprawę humoru

Fot. Ljupco Smokovski - Fotolia.comGdy dopada cię stan przygnębienia, o co jesienią przecież nie jest trudno, wypróbuj tych kilka sposobów na poprawę nastroju.

więcej »

8 drobnych nawyków, które pomogą stracić na wadze

Fot. 9dreamstudio - Fotolia.comNie musisz stosować specjalnie przygotowanych restrykcyjnych diet, by zrzucić nadmiar kilogramów. Wystarczy wdrożyć określone, nieuciążliwe nawyki, by móc liczyć na zmniejszenie masy ciała. Zastosuj te wskazówki, a zyskasz szczuplejszą sylwetkę.

więcej »

Steven Tyler chce udzielić ślubu Justinowi Bieberowi

Aerosmith fot. Sony MusicSteven Tyler może udzielać ślubów i zamierza korzystać z tego uprawniania.

więcej »

Jak ubrania, które nosisz, wpływają na twoje emocje

Fot. DenisProduction.com - Fotolia.comTo, z jakiego materiału są noszone przez nas ubrania, ma wpływ na nasz stan emocjonalny.

więcej »

Alec Baldwin zatrzymany w Nowym Jorku

Alec Baldwin fot. UIPAlec Baldwin trafił do policyjnego aresztu po tym jak wdał się w w bójkę w Nowym Jorku.

więcej »

List lub wideo od Mikołaja pod choinką?

<div>© opolja - Fotolia.comKoniec roku nieodmiennie kojarzy nam się z Bożym Narodzeniem,
prezentami, Wigilią, atmosferą przesyconą dobrą, rodzinną, ciepłą
magią. Popkulturowym symbolem tego okresu od wielu dekad jest postać
Świętego Mikołaja. Wielkimi krokami zbliża się okres, w którym zaczniemy szukać podarunków dla bliskich. Dlaczego nie pomyśleć o tym już teraz?
</div><div>
</div>

więcej »

Bogactwo a długowieczność - zamożniejsi żyją dłużej, ale niewiele dłużej

Fot. chagpg - Fotolia.comLudzie o niskich dochodach żyją krócej niż osoby dobrze uposażone. Stan majątkowy jest jednym z istotnych czynników szans na długowieczność. Różnica między biedniejszymi i bogatszymi nie jest jednak znacząca, jeśli weźmie się pod uwagę zmiany poziomu dochodów następujące w ciągu życia.

więcej »

Samotność prowadzi do demencji

Fot. Rido - Fotolia.comKolejne badania potwierdzają, że samotność destrukcyjnie wpływa na stan zdrowia - poczucie izolacji zwiększa ryzyko demencji.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Polecamy Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Pola Nadziei Kosciol.pl Umierać po ludzku Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X