Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

"Gwiezdne wojny IX": Zobacz pierwszy zwiastun i poznaj tytuł

Daisy Ridley, Carrie Fisher fot. DisneyW sieci pojawiła się pierwsza polska zapowiedź IX części filmu "Gwiezdne wojny". Przy okazji publikacji pierwszego teasera poznaliśmy także tytuł nowego filmu: "The Rise of Skywalker".

więcej »

Jan Frycz jest brygadierem Józefem Piłsudskim

Jan Frycz fot. Jacek PiotrowskiZakończyły się zdjęcia do największej polskiej produkcji ostatnich lat, "Legionów" w reżyserii Dariusza Gajewskiego.

więcej »

Mick Jagger już wyszedł ze szpitala

Mick Jagger fot. Universal Music PolskaMick Jagger czuje się coraz lepiej po operacji serca. Wokalista The Rollimg Stones wrzucił na konto na Twitterze fotografie z pierwszego spaceru po parku.

więcej »

Powstanie prequel "Grease"

Olivia Newton-John i John Travolta fot. Paramount PicturesJohn August napisze scenariusz prequela musicalu "Grease". Projekt zatytułowany "Summer Loving" powstanie w studiu Paramount Players oraz Temple Hill.

więcej »

Umami. Tajemnica „piątego smaku”

Fot. Stockfotos-MG - Fotolia.comMinęły prawie dwa miliony lat od kiedy nasi przodkowie zaczęli gotować. Wydawać by się mogło, że największe kulinarne rewolucje i odkrycia mamy już za sobą – od pierwszych podpłomyków po kuchnię molekularną. Czy jest wobec tego możliwe, że większość z nas nie zdaje sobie sprawy z istnienia piątego smaku?

więcej »

Które urządzenia AGD doceniamy w domu najbardziej?

Fot. alexlmx - Fotolia.comPralka i zmywarka to urządzenia gospodarstwa domowego, które w największym stopniu oszczędzają nasz czas, a ta ostatnia jest najbardziej ceniona przez kobiety i osoby w wieku 41-50 lat – wynika z raportu „Podział obowiązków w polskich gospodarstwach domowych”, zrealizowanego na zlecenie Indesit. To nie tylko urządzenia bez których ciężko wyobrazić sobie współczesne życie, zwłaszcza w przypadku kilkuosobowej rodziny - to także nasi sprzymierzeńcy w... pielęgnowaniu relacji rodzinnych. Szczegółowe wyniki raportu komentuje psycholog Maria Rotkiel.

więcej »

"Słowa" Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny fot. J. Poremba/Sony BMGAndrzej Piaseczny zaprezentował klip do piosenki "Słowa" z najnowszej płyty "25+".

więcej »

Madonna zaśpiewa na Eurowizji

Madonna, fot. Christian Weger, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsMadonna wystąpi na konkursie Eurowizji w Izraelu.

więcej »

Aktorzy "Gry o tron" wspominają 10 lat na planie serialu

GoT fot. HBOW sieci pojawiło się aż dziewięć klipów, w których aktorzy z "Gry o tron" dzielą się swoim doświadczeniem z kręcenia serialu.

więcej »

"Kurier" w Kinie pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 17 kwietnia o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz Kuriera - polskiej superprodukcji historycznej, poświęconej postaci Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Polecamy Hospicja.pl Kosciol.pl Pola Nadziei Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy