Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Wiadomości

Jane Fonda dalej walczy z rakiem?

Jane Fonda, fot. Georges Biard, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsJane Fonda przeszła zabieg usnięcia narośli rakowej z ust.

więcej »

12 miesięcy, 12 kroków do zdrowego stylu życia

Fot. denisk999 - Fotolia.comZniechęceni niepowodzeniami w realizowaniu noworocznych postanowień coraz częściej z nich rezygnujemy i od razu poddajemy się walkowerem. Dlaczego nie udaje się ich spełnić? Bo zwykle chcemy osiągnąć zbyt dużo i zbyt szybko. Efekty? Podobne jak w przypadku nierozsądnego odchudzania i bolesnego efektu jo-jo. Zamiast porywać się z motyką na słońce lepiej… złe nawyki zmieniać w dobre małymi kroczkami. Oto 12 kroków, które w ciągu 12 miesięcy pozwolą nam zacząć prowadzić zdrowy styl życia.

więcej »

Odblaski: co trzeci produkt nie spełnia wymogów

Fot. jesiotr9 - Fotolia.comInspekcja Handlowa wzięła pod lupę odzież ostrzegawczą, akcesoria odblaskowe i ochronniki słuchu. Efekt? Zakwestionowano ponad 30 proc. produktów m.in. z powodu negatywnych wyników badań laboratoryjnych, błędów w instrukcjach użytkowania oraz braku deklaracji zgodności potwierdzającej przeprowadzenie przez producenta procedury oceny zgodności.

więcej »

Łatwy sposób na szybsze zasypianie

Fot. Monkey Business - Fotolia.comZamiast liczenia baranów, przed snem warto spisać listę rzeczy do zrobienia - to może pomóc szybciej zasnąć.

więcej »

Dolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries nie żyje

Dolores O’Riordan, fot. Eva Rinaldi - The Cranberries, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsW wieku 46 lat zmarła Dolores O'Riordan, wokalistka znana przede wszystkim z The Cranberries.

więcej »

Coraz więcej oszustw telekomunikacyjnych

Fot. dolphfyn - Fotolia.comW 2016 roku oszuści próbowali naciągnąć klientów na wysokie opłaty, wysyłając 2 mln sygnałów z egzotycznych numerów. Rok później było ich już 3,6 mln, a tylko od początku tego roku ponad 0,5 mln. Mechanizm za każdym razem jest podobny: klient otrzymuje krótkie połączenie z nieznanego numeru, a jeśli oddzwoni, naraża się na wysokie koszty. Na początku roku oszuści dzwonili do klientów Orange Polska oraz nju mobile z kubańskich numerów. Firma umorzyła oszukanym opłaty, ale zrobiła to w drodze wyjątku ze względu na świąteczny czas i dobro klientów. Na przyszłość zaleca stosowanie kilku prostych zasad bezpieczeństwa.

więcej »

Z którym politykiem napijesz się piwa?

Fot. anaumenko - Fotolia.comJeśli Polacy mieliby wspólnie napić się złotego trunku ze znanym politykiem, kto by to był? Prezydent Andrzej Duda, którego wskazało 47 proc. respondentów. Na drugiej pozycji znalazł się Robert Biedroń, Prezydent Słupska, którego tym razem wybrało 44 proc. badanych. Paweł Kukiz, lider Kukiz 15, znalazł się na miejscu trzecim z 43 proc. głosów – wynika z badania „Z kim na piwo?” przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Grupy Żywiec.

więcej »

Mężczyźni, którzy jedzą w samotności, są bardziej narażeni na otyłość

Fot. Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comKoreańscy uczeni odkryli, że mężczyźni, którzy jadają w samotności, częściej zmagają się z otyłością. W przypadku kobiet takie prawdopodobieństwo jest istotnie niższe.

więcej »

Robert Marchand - 106-letni kolarz właśnie zakończył karierę

Robert Marchand fot.  Geoffrey Franklin, CC BY 2.0, Flickr.comNie, to nie żart - liczący sobie 106 lat Robert Marchand był dotychczas aktywnym kolarzem. Dopiero teraz przeszedł na emeryturę.

więcej »

Wrocław: Dni Babci i Dziadka 2018

fot. WCSPonad 60 różnorodnych wydarzeń (kulturalnych, edukacyjnych, prozdrowotnych, sportowych i rekreacyjnych) dedykowanych seniorom przygotowało w tym roku Wrocławskie Centrum Seniora wraz z partnerami, w ramach rozpoczynającej się dzisiaj tegorocznej edycji Dni Babci i Dziadka.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Polecamy Poradnik-zdrowia.pl Pola Nadziei Kosciol.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X